همانا مساجد خدا را کسانی آباد می‌کنند که به خدا و روز قیامت ایمان آورده‌اند. (قرآن کریم - سوره توبه - آیه 8) ----- پیامبر (ص) می فرماید : من بنی لله مسجداً ولو کمفحص قطاه بنی الله له بیتاً فی الجنه: کسی که مسجدی برای خدا بسازد اگر چه به اندازه لانه گنجشکی باشد خداوند خانه ای برایش در بهشت مهیا می کند -------به اطلاع شما عزیزان خیر و متدین می‌رسانیم که جهت ساخت و تکمیل ، مسجد ابوالفضل‌العباس(ع) نوخندان ، نیاز مبرم به کمک‌ها و مساعدت‌های نقدی و غیر‌نقدی عاشقان حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل‌العباس(ع) داریم . لذا از شما مؤمنان و خیّرین عزیز دعوت می شود تا کمر همّت را بسته و در تکمیل این مسجد ما را همیاری کنید تا برای شما صدقه جاریه ای نزد خداوند نوشته شود. این مسجد با همکاری و كمك شما شروع کردیم و ان شاءالله با همّت عالی و کمکهای سخاوتمندانه شما تکمیل خواهد شد. در صورت امکان و برای مساعدت و مشارکت در این امر خداپسندانه شما عزیزان می‌توانید با هیئت امنای مسجد با شماره تماس 09153821519 تماس گرفته و یا به شماره حساب 0104511575005 بانک صادرات کمک‌های نقدی خودتان را واریز نمایید----------اجرکم عندالله ------------ هیئت‌امنای مسجد حضرت ابوالفضل‌العیاس(ع) نوخندان(خراسات‌رضوی)-ا. < گزل وطنم نوخندان
آموزش برش فایلهای صوتی با پلیر جت آدیو

بریدن تکه ای از آهنگ (Audio Trimmer)

به وسیله Audio Trimmer میتوانید تکه ای از آهنگ را جدا کرده و به عنوان زنگ موبایل و... استفاده کنید.

برروی برنامه راست کلیک کنید و از منوی Tools گزینه Audio Trimmer را انتخاب کنید. که اگر آهنگی در حال اجرا باشد اتوماتیک همان آهنگ برای بریده شدن اضافه میشود (یا در ورژنهای قدیمی تر برای اجرای این قابلیت بایستی به قسمت Convert Audio یا Record بروید


برچسب‌ها: برش فایل صوتی ، نرم افزار جت آدیو ، کاربردی,
ادامه مطلب
ترفندهای کاربردی ( توصیه ها و شگردهای پلیسی)

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران(سرهنگ حيدري) :

 

تقدیم به دوستان

چهار مورد که شما هرگز در مورد موبایل نمیدانستید!!

.

اقداماتی وجود دارد که می توان در مواقع فوری و ضروری انجام داد. موبایل شما می تواند یک نجات دهنده زندگی یا یک ابزار فوری برای نجات باشد.

اول : وضعیت فوق العاده 

شماره تلفن وضعیت فوق العاده در تمام دنیا 112 است. در ایران نیز اگر شما حتی در یک مکان خارج از محدوده شبکه موبایل خود قرار داشته باشید، شماره 112 را بگیرید، موبایل در هر شبکه موجود جستجو می کند تا یک تماس وضعیت فوق العاده برای شما برقرار کند. (پلیس، اورژانس، آتش نشانی یا...) و جالب اینکه این شماره حتی زمانیکه صفحه کلید قفل است نیز کار می کند. امتحان کنید.

حتی با گوشی بدون سیم کارت نیز میتوانید با شماره 112 تماس حاصل نمایید.

دوم : آیا تا بحال کلیدهای خود را در ماشین جاگذاشته اید؟ 

آیا ماشین شما یک دستگاه کنترل از راه دور بدون کلید دارد؟ این وسیله می تواند روزی مفید باشد. یک دلیل خوب برای داشتن یک موبایل: اگر شما کلیدهای خود را در ماشین جاگذاشته باشید، به موبایل یک نفر در منزل از طریق موبایل خودتان تماس بگیرید. تلفن خود را در حدود فاصله 1 متر از ماشین قرار دهید و از فرد مقابل در منزل بخواهید که کلید کنترل درب بازکن ماشین را فشار دهد، و آنرا نزدیک موبایل خود قرار دهد. قفل ماشین شما باز خواهد شد. با این کار نیاز نیست کسی کلیدها را شخصاً بیاورد. فاصله هیچ تاثیری ندارد. شما می توانید کیلومترها فاصله داشته باشید، اگر شما بتوانید با کسی که ریموت کنترل ماشین شما را دارد ارتباط برقرار کنید، شما می توانید قفل ماشین خود را باز کنید.

سوم : چگونه یک موبایل دزدیده شده را غیرفعال کنیم؟


برای چک کردن شماره سریال موبایل خود، کلید های زیر را به ترتیب فشار دهید:

*#06#

یک کد دیجیتالی روی صفحه نمایش ظاهر می شود. این شماره مختص دستگاه شما است. این شماره را یادداشت کنید و در جایی امن نگه دارید. هنگامیکه موبایل شما دزدیده می شود، شما می توانید به پشتیبان شبکه خود تماس بگیرید و این کد را به آنها بدهید. سپس آنها قادر خواهند بود دستگاه شما را مسدود کنند، حتی اگر دزدها SIM کارت را عوض کرده باشند. تلفن شما کاملاً غیرقابل استفاده خواهد شد. شما ممکن است نتوانید موبایل خود را بازپس گیرید، اما حداقل می دانید کسیکه آنرا دزدیده است دیگر نمی تواند از آن استفاده کند یا آنرا بفروشد. اگر هر کسی این کار را بکند، دیگر دزدی موبایل هیچ فایده ای نخواهد داشت.

چهارم : قدرت باطری مخفی شده 

در نظر بگیرید باطری موبایل شما خیلی کم است. برای فعال کردن کلیدهای #3370* را فشار دهید. موبایل شما با این اندوخته راه اندازی مجدد خواهد شد و موبایل افزایش 50 % در باطری را نشان می دهد. این فضای اندوخته هنگامیکه موبایل خود را شارژ می کنید، خودبه خودشارژخواهد شد


برچسب‌ها: ترفند ، توصیه های پلیسی ، شگرد ، گوشی همراه ، موبایل,
در چند ثانیه وب سایت طراحی کنید + آموزش

یکی از سوالات رایج درباره اینترنت، نحوه ساخت یک وبسایت می باشد. همان طور که می دانید طراحی وب سایت کار حرفه ای می باشد و برای ایجاد آن باید به متخصص مراجعه کنید. در این گزارش قرار است راهی را پیشنهاد بدهیم که از طریق آن شما خودتان می توانید وبسایت شخصی خود را ایجاد نمایید؛ بدون اینکه حتی چیز زیادی از طراحی سایت بدانید.

 
در چند ثانیه وب سایت طراحی کنید + آموزش

برچسب‌ها: ترفندهای اینترنتی ، ساختن سایت ، سایت باشگاه خبرنگاران جوان,
ادامه مطلب
کلید میانبر ویندوز 7 همراه آموزش

پیش‌گفتار:

صفحه کلید چیست و چگونه به‌کار گرفته می‌شود؟

WINDOWS7شامل مقدار زیادی میان‌بر صفحه کلید است که برای کاربرهای جدید نا‌شناخته‌اند.این راهنما شامل بیش از ۲۰۰ میان‌بر صفحه کلید است که تقریبا همه میان‌برهای صفحه کلید در WINDOWS 7 و برنامه‌های انجام نشده آن را دربر می‌گیرد. میان‌برها ادغام دو یا کلیدهای بیش‌تری هستند که وقتی با هم فشار داده شوند وظیفه‌ای را انجام می‌دهند که به طور خاصی به یک ماوس یا نشان‌گر دیگری تبدیل می‌شوند.

میان‌برهای صفحه کلید می‌توانند همکاری متقابل داشتن با کامپیوترتان را برای شما آسان‌تر کنند که این کار با صرفه‌جویی وقت شما در هنگام کار با WINDOWS و سایر برنامه‌ها همراه است.

چه شما بخواهید چیزی مانند یک حرف بنویسید یا بخواهید داده‌ای عددی را محاسبه کنید، صفحه کلید شما اساسی‌ترین راه برای وارد کردن اطلاعات به کامپیوتر است.

چگونه کلیدها روی صفحه کلید استاندارد سازمان‌دهی می‌شوند؟

کلیدها می‌توانند بر اساس وظایف‌شان روی صفحه کلید به چند گروه تقسیم شوند.

کلیدهای تایپ: این دکمه‌ها شامل حروف الفبا، اعداد، نقطه‌گذاری و دکمه‌های نشانه که ما در بیش‌تر کارهای روزانه با آن‌ها سر و کار داریم می‌شوند.


برچسب‌ها: ترفند ، کامپیوتر ، رایانه ، آفیس ، تایپ ، میانبرهای کیبورد ، ورد 2007,
ادامه مطلب
نحوه خنثی كردن ممنوعیت راست كلیك در سایت ها

احتمالا شما هم به سایتهایی مراجعه كردین که هنگام راست کلیک اخطار میده ,كه نمی تونید از منوهای راست كلیك استفاده كنید . البته این روش های جلوگیری از راست كلیك اصلا مفید نیستن چون به هر حال كل صفحات سایت همراه با محتوی سایت توسط مرورگر در داخل History ثبت میشن . خب می پرسید چطوری میشه راست كلیك كرد ؟؟‌ اینم راه حل : روش های زیادی وجود داره: ساده ترین راه غیر فعال كردن Java Script هست . 2.دو تا کلیک (راست و چپ) رو با هم فشار بدین و با هم بلند کنید (این روش در بعضی از سایت ها كار نمی كنه) در صفحه راست كلیك كنید , دكمه راست كلیك رو هم چنان پایین نگه دارید و بعد Esc را بزنید تا اخطار ناپدید شود . دكمه راست كلیك رو رها كنید , حالا می تونید از منو های راست كلیك استفاده كنید . راه دیگه اینه كه عكس یا هر چیز دیگه رو كه در سایت هست و احتمالا شما راست کلیک رو برای برداشتن اون میخواین انجام بدین رو به صورت Drag and Drop در بالای مرورگر ( جایی كه آدرس های اینترنتی رو وارد می كنید ) بكشید (بكشید و رها كنید)

منبع:http://aftab.cc


برچسب‌ها: قفل شدن راست کلیک در سایت ها, مشکل راست کلیک کردن, محدودیت کلیک راست, رفع مشکل راست کلیک, آموزش اینترنت, ترفندهای اینترنت, غیر فعال كردن Java Script, مرورگر, Drag and Drop ,
سرعت مرورگر اینترنت خود را تا 7 برابر افزایش دهید!!

به تازگی سرعت بارگذاری سایت‌ها در مرورگرتان پایین آمده و طاقت‌فرسا شده؟ یکی از مهم‌ترین دلایل کند شدن سرعت بارگذاری صفحات اینترنتی در مرورگرها، افزونه‌های نصب‌شده بر روی آن‌ها هستند. هرچه تعداد افزونه‌ها بیشتر باشد، بالطبع میزان حافظه‌ای که استفاده می‌کنند نیز بیشتر خواهد بود. اما چگونه بفهمیم کدام افزونه بیشترین حافظه را اشغال می‌کند؟
پیدا کردن اینگونه اطلاعات در مرورگرهای مختلف، متفاوت است. در این نوشتار
لاپلاس، سعی می‌کنیم چگونگی کار را در 3 مرورگر پر استفاده گوگل کروم، موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر بررسی کنیم.


برچسب‌ها: مرورگر , گوگل کروم , فایرفاکس , اکسپلورر , ترفند , مرورگر , افزایش سرعت,
ادامه مطلب
فهرست موضوعی پسوند فایلها

جهت آشنایی شما عزیزان فهرست و پسوند فایل های مورد استفاده در دنیای رایانه و اینترنت را همراه با توضیح مختصر برای هر یک از آنها را در اینجا قرار داده ایم ، امیدواریم مورد توجه و استفاده شما قرار گیرد.

این فهرست شامل:

فایلهای تصویری

فایلهای صوتی

فایلهای عکس

فایلهای متن

فایلهای فشرده

که در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد


برچسب‌ها: فایل ، کاربردی ، رایانه ، توضیح انواع فرمت فایل ها ، پسوند فایل ها,
ادامه مطلب
راهنمای ایجاد ایمیل و کار با آن

ورود به سیستم ایمیل یاهو:

برای ساختن ایمیل در یاهو، ابتدا باید به سیستم ایمیل یاهو وارد شویم. این سیستم رایگان است و پس از طی مراحل ساخت آدرس ایمیل، یک آدرس با ظرفیت 100 مگابایت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
 بدین منظور به سایت یاهو به آدرس www.yahoo.com وارد می شویم و به قسمت Mail ( به طوریکه در تصویر زیر مشخص است ) می رویم.

 

اکنون صفحه زیر برای شما باز می شود.


برچسب‌ها: روش ساختن ایمیل ، ترفندهای اینترنت ، آموزش ایمیل ، صندوق پستی الکترونیکی,
ادامه مطلب
اطّلاعات کامل کامپیوتر خود را با یک کلیک ببینید!

 ترفندی را به شما آموزش می دهیم که به جز اطلاعات کامل سیستم، به وسیله ی آن حتی درایور های نصب شده را هم می توانید مشاهده کنید، پس اگر ...

DxDiag


برچسب‌ها: اطلاعات کامپیوتر ، مشاهده مشخصات رایانه شخصی ، ترفند کامپیوتری ، آموزش ,
ادامه مطلب
راهنمای حل مشکلات فلش در مرورگر فایرفاکس

راهنمای حل مشکلات فلش در مرورگر فایرفاکس

نمای فایل فلش در صورت وجود مشکل:

فلش یکی از محصولات پر مشکل شرکت ادوبی است که هم نظر امنیتی مشکلات را برای مرورگر به وجود می آورد و هم در بحث پایداری نیز مشکلات زیادی برای کاربران به همراه دارد . اما نمی توان به سادگی از فلش گذشت . چون اکثر وبسایت ها از فلش استفاده می کنند . مثلا برای نمایش ویدئو ، پخش موزیک ها ، بازی ها و یا آموزش های تعاملی .

اما اگر فلش نیز در مرورگر فایرفاکس شما مشکلات زیادی را پدید آورده است ، بهتر است تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید . چون ممکن است که پاسخ شما در بین یکی از راهکارهای زیر باشد . پس با ما همراه باشید …….


برچسب‌ها: حل مشکل , فایل فلش , فلش پلیر , مرورگر , ترفند , رایانه , کامپیوتر , آموزش,
ادامه مطلب
یک کد زیبا برای وبلاگ شما و کدهای مختلف دیگه برای زیباسازی وبلاگتون
آموزش فارسی کردن اعداد در Word

آموزش فارسی کردن اعداد در Word

نرم افزار ورد به صورت پیش فرض دارای زبان انگلیسی است و شما با نصب زبان فارسی نیز همچنان نمیتوانید از اعداد فارسی استفاده کنید.

اما روشی وجود دارد که به کمک آن قادر خواهید بود اعداد فارسی را در ورد تایپ کنید.

در این مطلب آموزش فارسی کردن اعداد در Word را برای شما آماده کرده ایم.

  لطفا به ادامه مطلب بروید


برچسب‌ها: آموزش فارسی کردن اعداد در ورد 2007, آموزش فارسی کردن اعداد در ورد 2010, آموزش فارسی کردن اعداد در ورد 2013, آموزش فارسی کردن اعداد در ورد, چگونه اعداد ورد را فارسی کنیم, آموزش تغییر زبان ورد, ترفند ورد, آموزش ورد, ,
ادامه مطلب
سرعت دانلود خود را با EagleGet تا ۶ برابر افزایش دهید !

یک برنامه تازه کار و حرفه ای به نام EagleGet که مدیریت دانلود شما را به عهده میگیرد و سرعت دانلود شما را تا ۶ برابر افزایش میدهد ! برنامه کاملا رایگان است و کلی امکانات را به شکلی بسیار ساده در اختیار شما قرار میدهید . این برنامه دانلود منیجر به صورت هوشمند فایل های تصویری را دانلود میکند و هیچ قسمت تبلیغاتی مزاحمی در نرم افزار وجود نداره . EagleGet امکان دانلود فیلم از سایت‌های اشتراک گذاری فیلم رو داره و می‌تونید ادامه دانلود را در زمان دیگری انجام بدین. این مدیریت دانلود از پروتکل‌هایی مانند HTTP ,HTTPS ,FTP ,FTPS ,SFTP ,MMS ,RTSP پشتیبانی کامل می‌کنه . امیدوارم دانلود کنید و استفاده کنید .

دانلود با لینک مستقیم و حجم ۵ مگابایت

دانلود

رمز فایل دانلودی : www.hellolove.ir

 


برچسب‌ها: نرم افزار دانلود با سرعت بالا ، دانلود منیجر,
فارسی ساز LeoMoon Persian TTT + یک همه کاره !

یک زمانی حتی فرستادن یک ایمیل فارسی هم برای ما یک رویا و صد البته دلچسب بود . اما به مدد برنامه نویسان خبره و با هوش ایرانی ، امکاناتی فراهم شده که دیگر هیچ رویایی نبوده که عمل نشده باشه . این برنامه رو که مشاهده میکنین یک فارسی ساز همه کاره هستش . تمام نرم افزارهای موجود در جهان هستی ( ! ) رو با این برنامه میتونین فارسی کنین . البته اگر در برنامه جایی برای نوشتن باشه . مثلا در برنامه تدوین شما میخواین یه متن فارسی به فیلم اضافه کنین ، یا در فتوشاپ میخواین به عکس متن فارسی اضافه کنین ، اما نمیشه یا جروف در هم هستش یا که اصلا خونده نمیشه و … این برنامه مشکل شما رو حل میکنه . برنامه رو که دانلود کنین توی پوشه دانلودی یک فایل راهنما براتون قرار دادیم و روش استفاده از فارسی ساز رو بهتون توضیح دادیم . ( محیط برنامه دوتا نما داره که عکس هر دو رو براتون قرار دادیم ببینین)

دانلود برنامه به همراه راهنمای استفاده از فارسی ساز با حجم ۱۴ مگابایت

دانلود

رمز فایل دانلودی : www.hellolove.ir


برچسب‌ها: نرم افزار فارسی نویس لیمون,
بستن آپدیت Adobe Reader

ترفندی برای آکروبات ریدر:

یکی از نرم افزارهای رایج که روی هر کامپیوتری باید نصب باشه ،نرم افزار Adobe Reader که برای باز کردن فایلهای PDF استفاده میشه ، ولی این نرم افزار معمولا وقتی که سیستم شما به اینترنت وصل باشه ،بر اساس زمان بندی از پیش تعیین شده ، شروع به آپدیت می کنه و بخش زیادی از پهنای باند رو اشغال میکنه...و معمولا خیلی از کاربران حتی متوجه این موضوع نمیشن...در این پست می خوام روشی رو آموزش بدم که میتونین آپدیت Adobe Reader رو برای همیشه ببندید...برای این کار مراحل زیر رو انجام بدید :

1-ابتدا فایلی به نام  AdobeUpdater.exe  یا  AdobeUpdaterInstallMgr  رو پیدا کنید.این فایل معمولا در این مسیره :

C:\Program Files\Common Files\Adobe\Updater6

لطفا به ادانه مطلب بروید


برچسب‌ها: ترفند ، کامپیوتر ، رایانه ، آکروبات ریدر ، آداب ریدر ، آبدیت,
ادامه مطلب
راهنمای معرفی وبلاگ به موتورهای جستجوگر برای عزیزان وبلاگ نویس

فهرست شدن مطالب وبلاگ شما در موتورهای جستجوگر در نهایت باعث افزایش بازدیدکنندگان وبلاگ  خواهد شد. در ادامه نحوه معرفی وبلاگ به سه موتور جستجوگر مطرح و محبوب که قابلیت جستجو در محتوای فارسی را دارند شرح داده خواهد شد.

لطفا اینجا کلیک کنید.

 


برچسب‌ها: معرفی وبلاگ ، موتورهای جستجوگر ، وبلاگ نویس ,
معرفی چند مرورگر مفید (برای دانلود شما عزیزان کاربر )

Google Chrome v27

مرورگر وب جدید Google Chrome - گوگل کروم، از شاخص های امنیتی مهمی برخوردار است که باعث می شود گوگل از این نظر آنرا با مرورگر اپل سفری، موزیلا فایرفاکس و نسخه جدید اینترنت اکسپلورر مقایسه کند. مرورگر کروم از چهارچوب مشابه دیگر مرورگر ها بهره برده است. به ویژه در استفاده از تکنیک تهیه لیست سیاه از سایت های مخرب و روش گشت وب سایت ها در پشت لایه های امنیتی از جمله درون "جعبه شنی" و مرور ناشناس اینترنت.
گوگل کروم از قابلیتی معرفی شده در Internet Explorer 8 بهره می برد با نام مرور ناشناس (Incognito) که اجازه می دهد کاربر در این وضعیت با مرور وب سایت ها هیچ رد پایی از خود بر جای نگذارد حتی فایل های کوکی فقط تا هنگام باز بودن پنجره جست و جو در سیستم زنده خواهند بود.
این جعبه شنی در واقع به مفهوم ساده به معنی آن است که هنگامی که یک مهاجم سعی می کند به درون مرورگر نفوذ کند و بتواند از طریق آن به فایل های سیستمی و ریجستری دسترسی پیدا کند، مرورگر در وضعیت جعبه شنی کار را برای مهاجم سخت تر می کند زیرا وی می بایست اکنون راهی نیز برای دور زدن جعبه شنی فراهم کند. به این طریق که جهبه شنی از ترجمه و تغییر فایل ها توسط موتور نمایش دهنده صفحات وب جلوگیری می کند و از دخالت بیرونی در رجیستری، فایل های سیستمی و هر خواندن و نوشتن دیگری از روی فایل های مهم ممانعت می کند.
گوگل ادعا کرده است که مرورگر جدیدش بسیار سریعتر و قابل‌اطمینان تر از هر مرورگر دیگر تا به امروز است. نکته جالبی که در مورد این مرورگر وجود دارد این است که هر برگه (tab) پردازش جدای از دیگری دارد و در صورت کرش کردن یک صفحه، بقیه صفحات جدا گانه بارگذاری می‌شوند و کل مرورگر هنگ نمی‌کند. همچنین این مروگر تحت موتور جاوا اسکریپت V8 اجرا می‌شود.

Size : 33.1 MB

لطفا به ادامه مطلب بروید


برچسب‌ها: مرورگر , دانلود , فایرفاکس , موزیلا , اپرا , گوگل کروم , کومودو , Waterfox ,
ادامه مطلب
آموزش کاهش حجم عکس

حتما می دانید که وقتی می خواهید عکسی را در وبلاگ خود قرار دهید، ترجیحا باید حجم آن کم باشد تا سریع تر بارگذاری شود.برای کاهش حجم عکس، بهترین راه استفاده از نرم افزار فتوشاپ است.برای این کار:
ابتدا عکس را در فتوشاپ باز کنید.سپس از منوی فایل، گزینه ی Save for Web & Devices را انتخاب کنید تا این صفحه باز شود:

لطفا برای مشاهده سایز بزرگتر از تصویر روی آن کلیک کنید

لطفا به ادامه مطلب بروید


برچسب‌ها: کاهش حجم عکس , فتوشاپ , ترفندهای کامپیوتری,
ادامه مطلب
ترفندهای کامپیوتر ( قابلیتهای مخفی در ویندوز 10)

با چند قابلیت جدید مخفی در ویندوز ۱۰ آشنا شوید 

کاربرانی که علاقه زیادی به آزمایش محصولات مایکروسافت پیش از انتشار نسخه اصلی و نهایی آنها را دارند، شاید ویندوز ۱۰ را هم اکنون بر روی سیستم خود نصب کرده باشند و برخی از ویژگیهای جدید آن را تجربه کرده باشند. ما در اینجا چند ویژگی جدید در ویندوز ۱۰ را برای این دست از کاربران و سایر کاربرانی که در آینده با این نسخه از ویندوز آشنا خواهند شد، بیان میکنیم.

( لطفا به ادامه مطلب بروید)

 


برچسب‌ها: ترفندهای رایانه , ویندوز 10,
ادامه مطلب
حل مشکل کندی گوشی های اندروید با چند تنظیم ساده

جدا از افزایش سرعت ویندوز سرعت گوشی همراه هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
امروزه تلفن های همراه با سیستم عامل اندروید در بین عموم مردم بسیار پرطرفدار و بسیار محبوب است اما این گوشی ها هم به مروره زمان دچار کندی ویا هنگ کردن میشوند که بسیار ملال آور و طاقت فرسا میباشد. راه های مختلفی وجود دارد که از دست این کندی ها خلاص بشیم یکی از آن ها خاموش و روشن کردن گوشی دریک تایم خاص  و کار دیگر حذف برنامه های اضافه از گوشی همراه میباشد اما ما امروز به شما آموزش میدهیم که با انجام تنظیمات ساده این مشکل را حل کنید.
     

   لطفا به ادامه مطلب بروید


برچسب‌ها: ترفندهای گوشی همراه , افزایش سرعت گوشی همراه,
ادامه مطلب
دایورت موبایل به تلفن یا موبایل دیگر

 

دایورت تلفن

دایورت مستقیم

احتمالاً می‌دانید که اگر بخواهید تلفن ثابت خود را به خط دیگر دایورت کنید، از ساختار زیر استفاده می‌کنید:

*۲۱*شماره#

به جای «شماره»، شماره موبایل یا تلفن دوم را وارد کنید…

برای خارج کردن تلفن از حالت دایورت هم که #۲۱# را می‌گیرید.

در این حالت گوشی شما فقط یک زنگ می‌خورد و سپس به شماره دوم منتقل می‌شود.

دایورت در صورت عدم پاسخگویی (Unanswered)

لطفا به ادامه مطلب بروید


برچسب‌ها: ترفندهای گوشی همراه ، دایورت تماس ها,
ادامه مطلب
مرجع کلمات اختصاری همراه توضیح و...

علامت اختصاری، حروف اختصاری، کوته‌نگاشت، سرنام یا سرواژه در واقع کوتاه شدهٔ یک عبارت می‌باشد که به آن مخفف می گویند و معمولاً آن را از حروف اول یک کلمه یا عبارت می‌سازند.
مخفف دات کام اولین و جامع ترین پایگاه فرهنگ لغت از کلمات اختصاری در زمینه کامپیوتر، تکنولوژی، سازمانی، پزشکی و... است.
بانک اطلاعاتی این سایت، شامل بیش از ۳,۰۰۰ عبارت مخفف با توضیحات فارسی می باشد. همچنین در بخش جستجوی پیشرفته این سایت، بیش از ۱,۰۰۰,۰۰۰ کلمات اختصاری برای جستجو وجود دارد.

برای انتقال به این سایت اینجا کلیک کنید.


برچسب‌ها: کلمات اختصاری ، لینکهای مفید ، لینکهای کاربردی ، مخفف دات کام,
موتور جستجوی ایرانی "یوز" آمد

برای انتقال اینجا کلیک کنید


برچسب‌ها: موتور جستجوی ایرانی ، جستجوگر یوز,
آموزش ذخیره فایلهای فلش در تمامی مرورگرها

در دنیای طراحی وب و جذابیتهای نرم افزاری اینترنت، فایلهای فلش یکی از ارکان اصلی این مهم است. روزانه بسیاری از ما این فایلهای فلش را در اینترنت مشاهده میکنیم. از کلیپ های مختلف گرفته تا بازی هایی که با فلش ساخته میشوند. اما سوالی که بسیاری از کاربران با آن مواجه هستند این است که چگونه این فایلهای فلش را بر روی هارد کامپیوتر ذخیره کنیم و در مواقع مورد نیاز و بدون اتصال به اینترنت آنها را تماشا کنیم؟ نرم افزارهای مختلفی هم بدین منظور ساخته شده اند که تا حدودی کارآیی دارند. اما ما در این ترفند قصد داریم روشهای کاملا جامعی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آنها میتوانید فایلهای فلش را بدون نیاز به نرم افزار خاصی و در تمامی مروگرهای معروف وب بر روی هارد کامپیوتر ذخیره کنید.

بقیه را در ادامه مطلب ببینید


برچسب‌ها: آموزش ذخیره فایل های فلش آنلاین، ترفندهای اینترنت,
ادامه مطلب
ابزارهای جالبی که مایکروسافت در ویندوز مخفی کرده است را ببینید+ تصاویر

فرقی ندارد از ویندوز ۷ استفاده بکنید یا ویندوز ۸ و یا از نسخه‌های در حال انقراض سیستم عامل پرکاربرد مایکروسافت!، چرا که این سیستم عامل چندین ابزار سیستمی پنهان در خود جای داده که تنها به برخی از انها می‌توانید از منوی استارت دسترسی داشته باشید.

 
 

 


برچسب‌ها: ترفندهای کامپیوتر ، دانستنیهای مفید و کاربردی ، ویندوز ، ,
ادامه مطلب
آموزش تبدیل نوار كاست به سی دی

 

برای انجام این کار نرم افر پلیر جت آدیو 8 را لازم دارید که می توانید از اینجا دانلود کنید.پسورد فایل زیپ:soft98.ir(این پسورد را تایپ کنید )    (یا از اینجا )

لطفابرای مشاهده نحوه عمل تبدیل کردن  اینجا کلیک کنید.


برچسب‌ها: تبدیل نوار کاست به سی دی , انتقال نوار کاست به کامپیوتر,
نحوه ی ضبط کردن نوار کاسط، به سی دی

دوستان، سلام، بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب،

نرم افزار و سخت افزار مورد نیاز :

1 . واکمن که دارای خروجی صدا باشد “speker out”که تقریبا همه واکمن ها دارند .

2 . یک کابل که دو سر آن فیش نرگی spekere کوچک داشته باشد .

3 . نرم افزار jet audio

آموزش کار :


برچسب‌ها: ترفندهای کامپیوتری ، دانستنیهای مفید ، ضبط کردن نوار کاست روی کامپیوتر و سی دی,
ادامه مطلب
تبديل تصاوير رنگي به سياه و سفيد(فتوشاپ)

چنانچه به تصاوير سياه و سفيد دقت كنيد حتما متوجه مي‌شويد كه بين تصاوير مختلف تفاوت‌هاي زيادي وجود دارد.

برخي از اين تصاوير بسيار واقعي و جالب به نظر مي‌رسد. در اين مطلب در نظر داريم شما را با رمز و راز توليد تصاوير سياه و سفيد واقعي آگاه كنيم.


برچسب‌ها: ترفند های کامپیوتری ، فتوشاپ ، سیاه سفید کردن عکس رنگی,
ادامه مطلب
میانبرهای صفحه کلید برای ویندوز
سامانه سنجش سرعت و کیفیت اینترنت
جستجوی ماهواره ای نقاط مختلف جهان+دانلود

به گزارش دريچه فناوري اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ این برنامه توسط ناسا ساخته و توسعه یافته است و شما با استفاده از آن تقریبا می توانید به هر جایی که در جهان مد نظرتان باشد مراجعه کنید. به دنبال رشته کوه های سراسری آند، به گراند کانیون، رشته کوه های آلپ و یا در امتداد صحرای آفریقا بروید.


برچسب‌ها: دانلود نرم افزار، مشاهده همه نقاط کره زمین,
ادامه مطلب
میز کار رزمنده سایبری/عکس
بهترین روش تبدیل فیلم به عکس متحرک(تبدیل فیلم به gif)

نرم‌افزارهای مختلفی برای تبدیل فیلم به gif وجود دارد اما بسیاری از آنها پس از انجام عملیات تبدیل، انیمیشنی با کیفیت بسیار پایین را در اختیار شما قرار می‌دهد. ولی در این روش شما بدون افت کیفیت تصاویر متحرکی با پسوند Gif خواهید داشت.


برچسب‌ها: دانستنیها، اینترنت، ترفند های کامپیوتری، تبدیل فیلم به عکس,
ادامه مطلب
چگونه از راه دور به كامپيوتر دسترسي پيدا كنيم

يكي از كاربردي ترين ويژگي هاي ويندوز، قابليت دسترسي از راه دور به آن است كه در ويندوزهاي نسخه ي Proffesional و Ultimate مي توانيد آن را فعال كنيد. با استفاده از اين ويژگي مي توانيد حتي از طريق اينترنت به يك كامپيوتر وصل شده و آن را كنترل كنيد.

نحوه فعالسازي:

برچسب‌ها: دانستنی های مفید , فناوری, رایانه , کامپیوتر ,
ادامه مطلب
نجات CD های خراب

اگر خراشهای CD به اندازه ای باشد که کامپیوتر نتواند آن را اجرا کند، چه باید کرد؟
قبل از اینکه از گوش کردن به CD صوتی یا بازی کردن با CD بازی خود ناامید شوید، بد نیست که نظری به برنامة IsoBuster بیندازید .

این برنامه در جایی که ویندوز از خواندن CD عاجز می ماند، وارد عمل می شود .


برچسب‌ها: ترفند های کامپیوتر,
ادامه مطلب
تبدیل فیلم به عکس متحرک در فتوشاپ

نرم‌افزارهای مختلفی برای تبدیل فیلم‌های ویدئویی به عکس‌های متحرک GIF وجود دارد اما بسیاری از آنها پس از انجام عملیات تبدیل، انیمیشنی با کیفیت بسیار پایین را در اختیار شما قرار …


ادامه مطلب
مشکل ویندوز را با safe mode حل کنید!

زمانی که سیستم کامپیوترتان با مشکلی جدی مواجه شود، تنها راهی که می‌شود سیستم را توسط آن بوت کرد، استفاده از Safe mode است. این ابزار بدون اینکه برنامه‌های نصب شده...


ادامه مطلب

صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد

طراحی پوسته از : ایران نقش (طراحی قالب وبلاگهای پارسی)
تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به گزل وطنم نوخندان مي باشد.

div class=CenterSid