همانا مساجد خدا را کسانی آباد می‌کنند که به خدا و روز قیامت ایمان آورده‌اند. (قرآن کریم - سوره توبه - آیه 8) ----- پیامبر (ص) می فرماید : من بنی لله مسجداً ولو کمفحص قطاه بنی الله له بیتاً فی الجنه: کسی که مسجدی برای خدا بسازد اگر چه به اندازه لانه گنجشکی باشد خداوند خانه ای برایش در بهشت مهیا می کند -------به اطلاع شما عزیزان خیر و متدین می‌رسانیم که جهت ساخت و تکمیل ، مسجد ابوالفضل‌العباس(ع) نوخندان ، نیاز مبرم به کمک‌ها و مساعدت‌های نقدی و غیر‌نقدی عاشقان حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل‌العباس(ع) داریم . لذا از شما مؤمنان و خیّرین عزیز دعوت می شود تا کمر همّت را بسته و در تکمیل این مسجد ما را همیاری کنید تا برای شما صدقه جاریه ای نزد خداوند نوشته شود. این مسجد با همکاری و كمك شما شروع کردیم و ان شاءالله با همّت عالی و کمکهای سخاوتمندانه شما تکمیل خواهد شد. در صورت امکان و برای مساعدت و مشارکت در این امر خداپسندانه شما عزیزان می‌توانید با هیئت امنای مسجد با شماره تماس 09153821519 تماس گرفته و یا به شماره حساب 0104511575005 بانک صادرات کمک‌های نقدی خودتان را واریز نمایید----------اجرکم عندالله ------------ هیئت‌امنای مسجد حضرت ابوالفضل‌العیاس(ع) نوخندان(خراسات‌رضوی)-ا. < گزل وطنم نوخندان
لطفا با این خودروها تصادف نکنید!

داشتن یک خودروی لوکس برای برخی افراد یک رویای دیرین و شیرین است، شاید بتوان گفت خرید یک خودروی آنچنانی در صدر لیست افراد بسیاری هست. خواب لمس فرمان و فشار به پدال‌های یک ماشین گرانقیمت آرامش افراد زیادی را بر هم زده است اما به هر حال به‌عنوان یک پدیده جاری و ساری در جامعه وجود دارند وهمین حضور، آسیب‌های مختلفی هم به دنبال دارد. آسیب‌هایی که شاید یکی از پنهان‌ترین والبته خطرناکترینشان موضوع پرونده این هفته هست.

 

تصادفی متفاوت…(لطفا در ادامۀ مطلب مشاهده کنید)

 


برچسب‌ها: خودروهای لوکس ، تصادف ، قطعات گران، بیمه,
ادامه مطلب
معرفی چند سایت خودرو ئی ( اتومبیل و... )

تخت گاز

سایت تخت گاز را باید یکی از بهترین سایت های خرید و فروش ماشین دانست که کاربران می توانند به کمک ساختار مناسب و طراحی بسیار خوب این سایت به سادگی آگهی مورد نظر خود را پیدا کنند.

مشاهده سایت

 

مکس اسپید

سایت مکس اسپید به عنوان اولین مرجع کلیپ خودرو در ایران، جدیدترین کلیپهای خودرو را با بهترین کیفیت در اختیار علاقمندان خودرو قرار داده است.

مشاهده سایت

 

لطفا بقیه را در ادامه مطلب مشاهده کنید


برچسب‌ها: خودرو , اتومبیل , معرفی , بازار , سایت مفید , لینکهای کاربردی ,
ادامه مطلب
خطوط قرمز مذاکرات هسته‌ای ( عکس اینفوگرافیک)

درپی بیانات مهم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار مسئولان نظام درباره مذاکرات هسته‌ای، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه خطوط قرمزی را که رهبر انقلاب در دور جدید مذاکرات برای دستیابی به توافق خوب ترسیم کرده‌اند، منتشر می‌کند.

( برای دریافت و مشاهده تصویر در اندازه بزرگتر لطفا روی تصویر کلیک کنید.)

[نمایش تمام تصاوير]|[دریافت تمام تصاویر (Zip)]

منبع: http://farsi.khamenei.ir


برچسب‌ها: مسئله هسته‌ای ایران؛ مذاکرات هسته‌ای؛ خطوط قرمز مذاکرات هسته‌ای؛,
قرآن و فیزیک

لطفا در ادامه مطلب ببینید


برچسب‌ها: قرآن ، فیزیک,
ادامه مطلب

صفحه قبل 1 صفحه بعد

طراحی پوسته از : ایران نقش (طراحی قالب وبلاگهای پارسی)
تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به گزل وطنم نوخندان مي باشد.

div class=CenterSid