همانا مساجد خدا را کسانی آباد می‌کنند که به خدا و روز قیامت ایمان آورده‌اند. (قرآن کریم - سوره توبه - آیه 8) ----- پیامبر (ص) می فرماید : من بنی لله مسجداً ولو کمفحص قطاه بنی الله له بیتاً فی الجنه: کسی که مسجدی برای خدا بسازد اگر چه به اندازه لانه گنجشکی باشد خداوند خانه ای برایش در بهشت مهیا می کند -------به اطلاع شما عزیزان خیر و متدین می‌رسانیم که جهت ساخت و تکمیل ، مسجد ابوالفضل‌العباس(ع) نوخندان ، نیاز مبرم به کمک‌ها و مساعدت‌های نقدی و غیر‌نقدی عاشقان حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل‌العباس(ع) داریم . لذا از شما مؤمنان و خیّرین عزیز دعوت می شود تا کمر همّت را بسته و در تکمیل این مسجد ما را همیاری کنید تا برای شما صدقه جاریه ای نزد خداوند نوشته شود. این مسجد با همکاری و كمك شما شروع کردیم و ان شاءالله با همّت عالی و کمکهای سخاوتمندانه شما تکمیل خواهد شد. در صورت امکان و برای مساعدت و مشارکت در این امر خداپسندانه شما عزیزان می‌توانید با هیئت امنای مسجد با شماره تماس 09153821519 تماس گرفته و یا به شماره حساب 0104511575005 بانک صادرات کمک‌های نقدی خودتان را واریز نمایید----------اجرکم عندالله ------------ هیئت‌امنای مسجد حضرت ابوالفضل‌العیاس(ع) نوخندان(خراسات‌رضوی)-ا. < گزل وطنم نوخندان
جدول انرژی مصرفی در فعالیتهای مختلف بدنی
بازتاب جالب پیروزی ایران مقابل آمریکا در فضای مجازی
درخشش شیر بچه های والیبال/آمریکا در تهران زانو زد
هفته تربيت بدني و ورزش (26مهر الی2آبان )گرامي باد

روز تربيت بدني همه ساله  26 مهرماه  به منظور آشنايي جامعه با اهميت و اثرات کاربرد ورزش در زندگي فردي و اجتماعي،  ترويج ورزش در خانه و خانواده و هدايت جامعه به ورزش هاي همگاني برگزار مي شود.

ورزش و فعاليت فيزيکي در سلامت روان نيز مؤثر است. مطالعات نشان مي دهد که موارد افسردگي، اضطراب و .... در اثر فعاليت فيزيکي بهبود يافته  است.


برچسب‌ها: بزرگداشت هفته تربیت بدنی,
ادامه مطلب
به سن و سال قلب‌ تان هم فکر می‌کنید؟!

آیا هر سال که می‌گذرد و یک شمع دیگر روی کیکتان سبز می‌شود و مجبور می‌شوید یک شمع بیشتر فوت کنید به سن و سال قلبتان هم فکر می‌کنید؟ به نظرتان قلبتان چند ساله است؟ جوان‌تر از شماست یا مسن‌تر؟

لطفا به ادامه مطلب بروید


برچسب‌ها: سلامتی ، قلب ، توصیه های پزشکی بهداشتی ، سن و سال,
ادامه مطلب
تعظيم آمريکا مقابل سروقامتان!
فراخوان جذب بازیکنان مستعد فوتبال در تیم پدیده مشهد(1393)
اقتدار والیبال ایران مقابل برزیل و صعود به جمع چهار تیم برتر لیگ جهانی

تیم ملی والیبال ایران در دومین حضور خود در لیگ جهانی توانست گام به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها بگذارد.

***********************************************************************

بلندترین و کوتاهترین بازیکنان لیگ جهانی والیبال از ایران و روسیه اند (عکس)

موزیریسکی از روسیه با قد دو مترو 18 سانتیمتر بلند قامت ترین بازیکن حاضر در لیگ جهانی 2013 به حساب می آید و فرهاد ظریف از ایران با قد یک مترو 65 سانتیمتر کوتاه قد ترین بازیکن این رقابت ها می باشد.


برچسب‌ها: ورزش ، والیبال جهانی ، صعود ایران ، چهر تیم برتر لیگ جهانی,
بازی محلی ننه منه قورداورمه

شاهسون هایی در نقش گرگ ، چوپان و گوسفند عناصر بازی ننه منه قورداورمه هستند. در این بازی گرگ سعی می کنه با حمله به گوسفندان و زدن ضربه آنها را از بازی خارج کند و ننه و همان مادر هم با استفاده ا ز چوب دستی سعی می کنه از حمله گرگ جلوگیری کند که این از ضروریات زندگی شبانی و روستایی است. بازی ننه منه قورداورمه یا بازی مادر منا به دست گرگ نده در مناطق دیگری با عناوین گرگم به هوا و گرگم و گله می برم شناخته می شود. در این بازی گرگ در فاصله حدودا دو متری روبروی گله قرار می گیرد و افراد گروه هم برای جلوگیری از هم گسیختگی در زمان و حمله گرگ دستشان را به شانه نفر جلویی یا کمر قرار می دهند. این بازی جزو بازیهای پرتحرک است که نیاز به دقت و سرعت دارد و در دسته بازیهای نمایشی قرار می گیرد.

(( ضمنا این بازی از بازی هایی است که خود ما (نویسنده وبلاگ) هم در ایام کودکی در نوخندان (خراسان رضوی) بازی می کردیم که اکنون به دلیل وجود بازیهای رایانه ای و دیگر بازیهایی که تکنولوژی با خودش به ارمغان آورده مورد بی مهری قرار گرفته و دیگه به اون صورت به این نوع بازیهای زیبا و سالم محلی توجهی نمیشه و...))


برچسب‌ها: بازیهی محلی , ترک شاهسون , ترک خراسان , نوخندان , درگز , ننه منه قوردا ورمه, بازیهای بومی محلی,
لیگ جهانی والیبال؛ ایران 3 - 0 لهستان؛ لهستان تحقیر شد، ایران صدرنشین
فلورانس آماده باش ما آمديم/ايران3-لهستان0

  تیم ملی والیبال ایران برای دومین بار لهستان را شکست داد و با کسب 19 امتیاز از دور مقدماتی جواز حضور در مرحله نهایی این مسابقات را دریافت کرد...

ترس پاسور لهستان از جو سالن آزادی!

مرجع خبری والیبال2014:پاسور لهستان با تقدیر از بازی برتر ایران از جو وحشتناک سالن آزادی گفت...

http://up.fivb2014.ir/up/fivb2014/hashieha.jpg

فابیان پاسور لهستان درباره دیدار نخست برابر ایران اظهار کرد: حرفی برای گفتن ندارم. فکر نمی‌کردم بازی این گونه پیش برود اما خب ما شکست خوردیم. اشتباه‌های زیادی داشتیم و نتوانستیم به خوبی از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم. آماده بودیم اما شاید جو بازی یا شرایط سالن باعث شد که نتوانیم به خوبی امتیاز کسب کنیم. به نظرم بد بودیم.

او که پیش از این بهترین پاسور تا این مرحله از لیگ جهانی و بالاتر از سعید معروف بود در پاسخ به این سوال که آیا دریافت‌های بد باعث شد که تیم‌شان به مشکل بخورد بیان کرد: کار به اینکه در چه جایی مشکل داشتیم ندارم. نکته اینجاست که مطمئنا اگر در دریافت خوب بودیم می‌توانستیم در حمله نیز موفق باشیم. البته ما در ست نخست کار را خیلی خوب آغاز کردیم اما از ست دوم همه چیز عوض شد. شاید تمرکز ایران بالا رفت و با سرویس‌های خوبی که می‌زد دریافت ما را آزار داد. به هر حال من معتقدم که می‌توانستیم در ست دوم هم کمی بهتر کار کنیم و اجازه ندهیم این نتیجه رقم بخورد.

بازیکن شماره 11 تیم لهستان در پاسخ به این سوال که نقطه قوت ایران در چه بود بیان کرد: ابتدا حمایت خوب تماشاگران و بعد اینکه آن‌ها پس از ست نخست سریع به خودشان آمدند و بازی را جبران کردند. اگر ما هم همانند ایران از موقعیت‌ها و اشتباه‌های حریف استفاده می‌کردیم شاید نتیجه دیگری رقم می‌خورد. در هر حال این بازی نخست بود و باید در بازی دوم خیلی بهتر از این کار کنیم. در غیر این صورت به مشکل خواهیم خورد.

او در پایان به سالن آزادی اشاره کرد و گفت: هر حریفی که در این سالن به مصاف ایران بیاید به مشکل می‌خورد. جو سالن فضای بسیار سنگینی ساخته بود که کار ما را نیز دشوار می‌کرد.

منبع:http://www.fivb2014.ir


برچسب‌ها: والیبال ایران , پیروزی مقتدرانه والیبال ایران بر لهستان,
ترانه تیم ملی ایران در جام جهانی

جهت شنیدن این موسیقی لطفا به اد امه مطلب بروید

( لطفا قبل از ادامه مطلب موسیقی متن وبلاگ را از ستون کناره راست وب قطع کنید.)

 

 


برچسب‌ها: موسیقی تیم ملی,
ادامه مطلب
تیم ملی کشتی آزاد برای سومین بار پیاپی به مقام قهرمانی رقابت های جام جهانی دست یافت.

قهرمانی کشتی آزاد بر مردم فهیم ایران اسلامی مبارک باد

متن خبر


برچسب‌ها: ایران سرفراز , جام جهانی کشتی , قهرمانی ایران , آمریکا , روسیه,
سرود زیبا و حماسی ای ایران(بشنوید)
فايل هاي صوتي ضرب مرشد

 

زورخانه پهلوان حمید توکلی شهرستان درگز 

  نام حجم (mb)  
مرشد جاویدان،رهبر،عباس شیرخدا (1) 28.65 دریافت
مرشد مرادی (1) 5.40 دریافت
مرشد مرادی (2) 3.62 دریافت
مرشد مرادی (3) 8.19 دریافت
مرشد مرادی (4) 5.58 دریافت
مرشد جاویدان،رهبر،عباس شیرخدا (2) 28.65 دریافت
مرشد جاویدان، فرامرز، حسن شهرستانی 28.62 دریافت
مرشد جعفری 28.65 دریافت
مرشد کدخدائی 28.68 دریافت
مرشد کدخدائی، عباس شیرخدا 28.73 دریافت
مرشد مرادی (1) 13.94 دریافت
مرشد مرادی (2) 13.92 دریافت
مرشد مرادی کباده 3.38 دریافت  منبع:

با تشكر ار وب هیئت ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان اصفهان

http://dalirmardan.ir

 


برچسب‌ها: ضرب مرشد ,

صفحه قبل 1 2 صفحه بعد

طراحی پوسته از : ایران نقش (طراحی قالب وبلاگهای پارسی)
تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به گزل وطنم نوخندان مي باشد.

div class=CenterSid