همانا مساجد خدا را کسانی آباد می‌کنند که به خدا و روز قیامت ایمان آورده‌اند. (قرآن کریم - سوره توبه - آیه 8) ----- پیامبر (ص) می فرماید : من بنی لله مسجداً ولو کمفحص قطاه بنی الله له بیتاً فی الجنه: کسی که مسجدی برای خدا بسازد اگر چه به اندازه لانه گنجشکی باشد خداوند خانه ای برایش در بهشت مهیا می کند -------به اطلاع شما عزیزان خیر و متدین می‌رسانیم که جهت ساخت و تکمیل ، مسجد ابوالفضل‌العباس(ع) نوخندان ، نیاز مبرم به کمک‌ها و مساعدت‌های نقدی و غیر‌نقدی عاشقان حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل‌العباس(ع) داریم . لذا از شما مؤمنان و خیّرین عزیز دعوت می شود تا کمر همّت را بسته و در تکمیل این مسجد ما را همیاری کنید تا برای شما صدقه جاریه ای نزد خداوند نوشته شود. این مسجد با همکاری و كمك شما شروع کردیم و ان شاءالله با همّت عالی و کمکهای سخاوتمندانه شما تکمیل خواهد شد. در صورت امکان و برای مساعدت و مشارکت در این امر خداپسندانه شما عزیزان می‌توانید با هیئت امنای مسجد با شماره تماس 09153821519 تماس گرفته و یا به شماره حساب 0104511575005 بانک صادرات کمک‌های نقدی خودتان را واریز نمایید----------اجرکم عندالله ------------ هیئت‌امنای مسجد حضرت ابوالفضل‌العیاس(ع) نوخندان(خراسات‌رضوی)-ا. < گزل وطنم نوخندان
پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی در کنار امام آرام گرفت

به گزارش سرویس فضای مجازی خبر گزاری صدا و سیما؛ مراسم دفن پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام که غروب روز یکشنبه در پی عارضه قلبی در بیمارستان بستری و دار فانی را وداع گفته بود امروز با حضور میلیونی مردم در مرقد مطهر حضرت امام برگزار شد.

برچسب‌ها: تسلیت ، آیت الله هاشمی رفسنجانی، رحلت,
ادامه مطلب
آیت‌الله هاشمی‌ رفسنجانی دار فانی را وداع گفت+ زندگینامه

آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز یکشنبه 19 دی ماه در یکی از بیمارستان‌های تهران دار فانی را وداع گفت.

وی ساعاتی قبل و در سن 82 سالگی به دلیل عارضه قلبی در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده بود.

 ضمن تسلیت، از خداوند متعال برای ایشان، غفران الهی مسئلت می‌‌نماییم.

 
 زندگینامه: لطفا ادامه مطلب

برچسب‌ها: تسلیت , آیت الله هاشمی رفسنجانی, رحلت ,
ادامه مطلب
جنگ نرم

تا بیست سال پیش حتی در مخیله کسی نمیرسید و حتی انها را در سالن های عروسی نمیدیدند ...دخترانی بزک کرده با موهای پف کرده و بیرون ریخته و مانتوهایی کوتاه و تنگ و شلوار های تنگ تر ...این روند ۲۰ سال طول کشید تا به اینجا رسید . استعمار صبر و حوصله زیادی دارد ؛ بر عکس بعضی از ماها
 

لطفا به ادامه مطلب بروید


برچسب‌ها: جنگ نرم , تلنگر , حجاب ,
ادامه مطلب
ولادت با سعادت امام حسن عسکری(ع) مبارک باد.

زمین را بیارایید و ثانیه‌ها را در عطر شکوفه‌های عشق بپیچید.
هلهله کنید و دست بیافشانید که اینک، یازدهمین فصل کتاب شیعه
با دست‌های سبز مردی از تبار ملکوت، ورق می‏خورد.


برچسب‌ها: میلاد ، مبارک ، امام حسن عسگری(ع),
در روز 9 دی 88 چه گذشت؟ +تصاویر

از زمانی که جریان فتنه در روز قدس و ۱۳ آبان سال ۸۸ بر شعار "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" ضربدر کشید و اقدام به سردادن شعارهای انحرافی کرد، تا هتک حرمت بزرگترین مقدسات مردم ایران خیلی طول نکشید. فتنه گران با هتاکی به امام راحل در ۱۶ آذر قلب ملت ایران را به درد آورد اما وقتی کار به جسارت به خیمه ابا عبدالله(ع) و هتاکی به روز مقدس عاشورا کشید، دیگر صبر ملت لبریز و شد آنچه شد.

لطفا به ادامه مطلب بروید


برچسب‌ها: 9دی ، شکست فتنه 98,
ادامه مطلب
"9 دی" شکست کودتای مخملین و بی‌ثمر اشراف وابسته سیاسی
نگرشی بر شب یلدا و رسومات آن

در گفت و گو با سید احمد وكیلیان:

*یلدا یعنی چه؟ چرا اسم دخترها را یلدا می گذارند و اسم پسرها نه؟ چرا شب یلدا پیش مردم این همه عزیز است؟ چرا در شب یلدا هندوانه می خورند؟
یلدا واژه ای سریانی است و به معنی میلاد و تولد، چون شب یلدا را با میلاد مسیح تطبیق می كرده اند و شاید به همین خاطر این اسم را بر دخترها می گذارند. از طرفی در ادبیات ما، سیاهی گیسوی یار را به شب یلدا تمثیل می كنند.
 
لطفا به ادامه مطلب بروید

برچسب‌ها: شب یلدا , مبارک, رسومات , نگرش,
ادامه مطلب
یلدا مبارک

ما منتظر صبح شب یلداییم
دستی به دعا تا فرج فرداییم . . .


برچسب‌ها: شب یلدا ، مبارک,

طراحی پوسته از : ایران نقش (طراحی قالب وبلاگهای پارسی)
تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به گزل وطنم نوخندان مي باشد.

div class=CenterSid