همانا مساجد خدا را کسانی آباد می‌کنند که به خدا و روز قیامت ایمان آورده‌اند. (قرآن کریم - سوره توبه - آیه 8) ----- پیامبر (ص) می فرماید : من بنی لله مسجداً ولو کمفحص قطاه بنی الله له بیتاً فی الجنه: کسی که مسجدی برای خدا بسازد اگر چه به اندازه لانه گنجشکی باشد خداوند خانه ای برایش در بهشت مهیا می کند -------به اطلاع شما عزیزان خیر و متدین می‌رسانیم که جهت ساخت و تکمیل ، مسجد ابوالفضل‌العباس(ع) نوخندان ، نیاز مبرم به کمک‌ها و مساعدت‌های نقدی و غیر‌نقدی عاشقان حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل‌العباس(ع) داریم . لذا از شما مؤمنان و خیّرین عزیز دعوت می شود تا کمر همّت را بسته و در تکمیل این مسجد ما را همیاری کنید تا برای شما صدقه جاریه ای نزد خداوند نوشته شود. این مسجد با همکاری و كمك شما شروع کردیم و ان شاءالله با همّت عالی و کمکهای سخاوتمندانه شما تکمیل خواهد شد. در صورت امکان و برای مساعدت و مشارکت در این امر خداپسندانه شما عزیزان می‌توانید با هیئت امنای مسجد با شماره تماس 09153821519 تماس گرفته و یا به شماره حساب 0104511575005 بانک صادرات کمک‌های نقدی خودتان را واریز نمایید----------اجرکم عندالله ------------ هیئت‌امنای مسجد حضرت ابوالفضل‌العیاس(ع) نوخندان(خراسات‌رضوی)-ا. < گزل وطنم نوخندان
در چند ثانیه وب سایت طراحی کنید + آموزش

یکی از سوالات رایج درباره اینترنت، نحوه ساخت یک وبسایت می باشد. همان طور که می دانید طراحی وب سایت کار حرفه ای می باشد و برای ایجاد آن باید به متخصص مراجعه کنید. در این گزارش قرار است راهی را پیشنهاد بدهیم که از طریق آن شما خودتان می توانید وبسایت شخصی خود را ایجاد نمایید؛ بدون اینکه حتی چیز زیادی از طراحی سایت بدانید.

 
در چند ثانیه وب سایت طراحی کنید + آموزش

برچسب‌ها: ترفندهای اینترنتی ، ساختن سایت ، سایت باشگاه خبرنگاران جوان,
ادامه مطلب
روز شمار رویدادهای دهه اول محرم و...

روز اول محرم : مسلم ابن عقیل علیه السلام 
روز دوم محرم : ورود کاروان به کربلا ( ورودیه ) 
روز سوم محرم : حضرت رقیه علیها السلام
روز چهارم محرم : حضرت حر و اصحاب علیهم السلام - طفلان زینب علیهما السلام 
روز پنجم محرم : اصحاب  و عبدالله ابن الحسن علیهم السلام 
روز ششم محرم : حضرت قاسم ابن الحسن علیه السلام 
روز هفتم محرم : روضه عطش و علی اصغر علیه السلام 
روز هشتم محرم : حضرت علی اکبر علیه السلام 
روز نهم محرم : روز تاسوعا - حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام 
روز دهم محرم : روز عاشورا - حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام - حضرت زینب علیها السلام و شام غریبان 
روز یازدهم محرم : حرکت کاروان از کربلا 
روز دوازدهم محرم : ورود کاروان به کوفه 
روز سیزدهم محرم : مصائب حضرت امام سجاد علیه السلام و زینب کبری علیها السلام در کوفه و مسیر شام 

بقیه در ادامه مطلب


برچسب‌ها: محرم , عاشورا , امام حسین(ع) , شهادت , تشنه شهید , کربلا , نینوا , کاروان عشق, روزشمار وقایع دهه محرم,
ادامه مطلب
اجرای مداحی ( ببار ای بارون ببار ...) با صدای حاج محمود کریمی
فیلم مراسم اعزام کاروان دانش‌آموزی از درگز خراسان رضوی به مناطق عملیاتی جنوب(سه‌شنبه 28 مهر94)
شهيدان نبرد نخستين در حادثه عظیم کربلا
پیغمبران عرش نشین در تحیرند،...+ فایل صوتی

«پیغمبران عرش نشین در تحیرند، در ساحت مقام شما غبطه می خورند»
با نوای «حسین سیب سرخی» [شعر خوانی، شب سوم محرم الحرام] [هیأت خادم الرضا قم] (7:47

دانلود فایل


برچسب‌ها: محرم , عاشورا , امام حسین(ع) , شهادت , تشنه شهید , کربلا , نینوا , کاروان عشق, پیامبران عرش در تحیرند, مداحی , قم , حسین سیب سرخی,
مصیبت های عظیم اهل بیت+فایل صوتی روضه برمصائب امام حسین(ع)
مداحی و مقتل خوانی توسط «میثم مطیعی» در شب سوم محرم 94 در هیئت میثاق با شهدای تهران؛ مصیبت های تکان دهنده اهل بیت (علیهم السلام) در شهر شام و جسارت به بانوان حرم (مقتل).

منبع: بستان الواعظین و ریاض السامعین اثر عبدالرحمن علی بن جوزی صفحه 263

دانلود

متن مقتل در ادامه مطلب


برچسب‌ها: محرم , عاشورا , امام حسین(ع) , شهادت , تشنه شهید , کربلا , نینوا , کاروان عشق, محرم, مقتل , روضه,
ادامه مطلب
معجزه های اشک در عزای امام حسین(علیه السلام) !

این کسی که از مجلس عزا بیرون می رود غیر از آنی است که دقایقی پیش وارد شد او گنهکاری بود بی توبه و این انسان پاکی است که توبه اش را خدا پذیرفته است و این سر آرامشی است که در عزاداری و اشک بر سید و سالار شهیدان علیه السلام نصیب عزاداران و گریه کنان می شود و گرنه داغ مصیبت او هیچگاه سرد شدنی نیست.

حجة الاسلام دکتر امید پیشگر - بخش تاریخ و سیره معصومین تبیان

نکته اول: در رکاب امام حسین علیه السلام بودن تا همیشه تاریخ باقی است
معاویه در نیمه ماه رجب مرد و پس از او مردم با فرزندش یزید بیعت کردند.[1] در همان آغاز یزید، به ولید بن عتبه والی مدینه نامه ای نوشت و به او دستور داد از همه بیعت بگیرد و این کار را هم از امام حسین علیه السلام آغاز کند.[2] پس از رسیدن نامه، ولید شبانه در پی امام علیه السلام فرستاد [3] و ایشان هم آمدند.
نتیجه این شد که امام علیه السلام با گفتن این جمله: «نَحن أهل بَیتِ النُّبُوَّةِ و مَعدِن الرِّسالَةِ، و یَزید فاسِقٌ، شارِب الخَمرِ، و قاتِل النَّفسِ، و مثلی لا یُبایِع لِمِثلِه » [4] ما، خاندان نبوّت و معدن رسالتیم و یزید، مردى فاسق، مى گسار و آدمكش است و شخصى مانند من، با كسى مانند یزید، بیعت نمى كند؛ از پذیرش بیعت...

لطفا به ادامه مطلب بروید


برچسب‌ها: محرم ، عاشورا ، امام حسین(ع) ، شهادت ، تشنه شهید ، کربلا ، نینوا ، کاروان عشق، گریه بر امام حسین(ع),
ادامه مطلب
وقایع روز سوم محرم الحرام

ورود عمر سعد به کربلا
سعد بن ابى وقاص با خاندان رسول اکرم(علیهم السلام) رابطه خوشى نداشت حتى در شوراى عمر حق رأى را به عبدالرحمن بن عوف داد و بعد از کشته شدن عثمان با حضرت على(علیه السلام)بیعت نکرد. پسرش عمر بن سعد راه پدر را ادامه داد و با این خاندان که هادى امت بودند رابطه خوبى نداشت، ابن زیاد ملک رى رابه عمر سعد داده بود. چون ابن زیاد از خبر ورود امام حسین(علیه السلام) به عراق مطلع شد، قاصدى نزد عمر فرستاد که اول به جنگ حسین بن على(علیه السلام) برود و او را بکُشد سپس به سمت شهر رى روانه شود.
عمر سعد نزد ابن زیاد آمد و گفت: مرا عفو نما. وى گفت: عفو مى کنم لکن ملک رى را از تو مى گیرم. عمر سعد گفت: یک شب مهلت بده. در نهایت هواى ریاست رى بر او غلبه کرد و تصمیم به جنگ با امام(علیه السلام) گرفت و روز دیگر نزد ابن زیاد آمد و قتل امام حسین(علیه السلام)را عهده دار شد. ابن زیاد با لشکرى عظیم او را به کربلا روانه کرد، تا اینکه که روز سوم محرم وارد کربلا شدند.


برچسب‌ها: محرم ، عاشورا ، امام حسین(ع) ، شهادت ، تشنه شهید ، کربلا ، نینوا ، کاروان عشق، وقایع روز سوم محرم,
ادامه مطلب
همه‌ی چشم‌ها گریانند در عزای حسین...
كتاب حماسه‌ی حسينی( دانلود )

كتاب حماسه‌ی حسينی، اثر جاويدان متفكر شهيد، استاد مرتضی مطهری:
امروز اگر كسی بخواهد بر امام حسين(ع) بگريد، بر اين مصيبت‌ها بايد بگريد، بر اين تحريفها و مسخ‌ها بايد بگريد، بر اين دروغها بايد بگريد.

رديف شرح ذخيره / مشاهده
۱ جلد اول ذخيره مشاهده
۲ جلد دوم ذخيره مشاهده
۳ جلد سوم ذخيره مشاهده

برچسب‌ها: محرم , عاشورا , امام حسین(ع) , شهادت , تشنه شهید , کربلا , نینوا , کاروان عشق, کتاب , حماسه‌ی حسینی , استاد شهید مرتضی مطهری , دانلود,
شهیدان پبش‌آهنگ در واقعه جانسوز کربلا
وقایع روز دوم محرم

عکس و تصویر لبــیــــــــک یاحســــــین علیه الســلام امشب راس ساعت ٩ شب در سراسر ایران زیر آسمان با ...

ورود امام حسين عليه السلام به سرزمين كربلا. امام حسين عليه السلام پس از آن كه با دعوت مردم كوفه و نامه هاى فراوان و پى در پى آنان روبرو شد، تصميم به هجرت از مكه به سوى كوفه گرفت .
 

با اين كه برخى از آشنايان و بزرگان مدينه ، مانند محمد حنفيه ، عبدالله بن عباس ، عبدالله بن جعفر و عبدالله بن عمر، آن حضرت را از سفر به كوفه بر حذر كرده بودند و با دلايلى چند، تلاش كردند كه وى را منصرف كنند، با اين حال امام حسين عليه السلام سفر به كوفه را براى خويش تكليف فرض ‍ كرد و به آن اقدام نمود.
امام حسين عليه السلام در روز ذى حجه سال 60 قمرى به قصد كوفه ، از مكه خارج گرديد. قافله امام حسين عليه السلام پس از رسيدن به سرزمين عراق ، در منزلگاه ((شراف )) با سپاه يكهزار نفرى حر بن يزيد رياحى كه از سوى عبيدالله بن زياد براى تعقيب و يا نبرد امام حسين عليه السلام ماءموريت يافته بود، مواجه گرديد و از آن پس ، مسير تاريخ به سوى ديگر كشيده شد.


برچسب‌ها: محرم ، عاشورا ، امام حسین(ع) ، شهادت ، تشنه شهید ، کربلا ، نینوا ، کاروان عشق، وقایع روز دوم محرم,
ادامه مطلب
تک‌برگ؛ روسیه با اینها داعش را می‌زند

روسیه بالاخره از جایش بلند شده است تا اقدامی علیه بحران داعش زیر گوش خودش در خاورمیانه انجام دهد. یکی از اولین اقدام‌ها،‌ حمله‌های موشکی است؛ ‌از دریای خزر.

روسیه در حمله‌های اخیر از دریای خزر از موشک‌های دریاپایه هدایت‌شونده استفاده کرده است؛ نسل جدیدی از موشک‌های کروز که‌ اولین‌بار در جنگ جهانی دوم توسط آلمان علیه انگلیس به کار گرفته شد. آن زمان ضریب موفقیتش تنها 30 درصد بود. بعد از 70 سال، حالا کشورهای مختلف سازنده کروز، ‌آمریکا، ‌فرانسه، روسیه و دیگران ادعا می‌کنند که این موشک‌ها با اطمینان کامل به اهداف مشخص‌شده برخورد می‌کنند.


برچسب‌ها: روسیه, بحران , سوریه , داعش , حملات موشکی , انهدام , خزر,
ادامه مطلب
شب دوم؛ اینجا کربلاستساخت فلش مديا پلير

امام برمی‌خیزد و می‌گوید: ای مردم! می‌بینید که روزگار تغییر کرده و نیکی و معرفت از بین رفته است. کسی به حق عمل نمی‌کند و کسی از باطل نهی نمی‌کند. نتیجه این وضعیت چیست؟ اینکه مؤمن راغب شود به ملاقات پروردگارش. من چنین مرگی را عین سعادت می‌بینم.

از آن‌سو زُهیر بن قین برمی‌خیزد: ای فرزند رسول! ما همه فرمایشات شما را شنیدیم و گوش دل به آن سپردیم. اگر دنیا برای ما پاینده بود و ما در آن جاویدان، باز هم کشته‌شدن را با تو بر زندگانی جاوید دنیا، ترجیح می‌دادیم.

از این‌سو هلال بن نافع به سخن می‌آید: به خدا سوگند که ما ملاقات پروردگار خود را ناخوشایند نمی‌دانیم و بر نیت‌های صادق و بصیرت مخلصانه خویش ثابت و پاینده‌ایم. دوستیم با دوستانت و دشمنیم با دشمنانت.


برچسب‌ها: محرم ، عاشورا ، امام حسین(ع) ، شهادت ، تشنه شهید ، کربلا ، نینوا ، کاروان عشق ، وقایع شب دوم محرم,
ادامه مطلب
توصیه یک مداح مشهور به دیگر مداحان

نزار قطری می‌گوید: متاسفانه امروزه بعضا سبک‌ها و الحانی روی کار می‌آید که ارتباطی به امام حسین و نهضت امام حسین (ع) و قیام ایشان ندارد، بلکه سبک‌هایی متعلق به پاپ و غرب است. حتی شعرهایی که روی این سبک خوانده می‌شود، بعضی‌ بسیار سخیف است.

به گزارش ایسنا، متن گفت‌وگوی شفقنا با این مداح مشهور را در زیر می‌خوانید:

- لطفا معرفی مختصری از خود داشته باشید.


برچسب‌ها: محرم ، عاشورا ، امام حسین(ع) ، شهادت ، تشنه شهید ، کربلا ، نینوا ، کاروان عشق، مداحی ، نژاد‌قطری,
ادامه مطلب
دسته عزاداری( سینه‌زنی) مسجد‌جامع نوخندان با مداحی مرحوم نویدی (رمضان ملا)

تقدیم به همشهریان بسیار عزیزم

مرحوم رمضان نویدی معروف به ملا  رمضان (رمضان ملا) از مداحان قدیمی  و از مردان نیک روزگار (بخصوص دوران کودکی من ) در نوخندان ( وطن عزیزم ) بودند . خداوند ایشان را قرین رحمت خداوندیش قرار داده و همنشین بندگان پاک و اولیا و سیدالشهدا بگرداند.
این ویدئو حاصل زحمات و فیلمبرداری دوست و همکلاسی قدیمی خودم جناب آقای هادی پورقادری می باشد که هر ساله زحمت تهیه فیلم از مجلس عزای امام حسین(ع) را متحمل می شوند.

لطفا برای دانلود این ویئو اینجا کلیک کنید


برچسب‌ها: محرم , عاشورا , امام حسین(ع) , شهادت , تشنه شهید , کربلا , نینوا , کاروان عشق , دسته عزاداری , مسجد جامع, نوخندان , مرحوم رمضان نویدی,
سخنان قابل تامل در مورد مجالس مداحی و سخنرانی در ایام محرم! ( حجت السلام دانشمند)

لطفا گوش فرا دهید و راجع به آن تامل کنید

برای شنیدن فایلهای فلش لطفا رویشان کلیک کنید

مداح کم‌سواد


مداحی کفرآمیز


برچسب‌ها: مداحی , حجت السلام دانشمند , بیسوادی , محرم , سخنرانی , امام حسین(ع) , کربلا,
چند فلش زیبای تلاوت حزین قر آن‌کریم با صدای بسیار زیبای مرحوم عبدالباسط

این اصوات زیبای حزن دار و زیبا را با کلیبک روی هر کدام بشنوید

ضحا و تین

 

حمد

 


برچسب‌ها: تلاوت زیبا ، عبدالباسط، تلاوت حزین، قرآن کریم ,
با کاروان حسینی( وقایع روز اول محرم)

اول محرم؛ توقف امام حسین(ع) در قصر بنی‌مقاتل

مردم عرب در ماه‌هایی از سال جنگ را حرام می‌دانستند، که از جمله آن ماه محرم است، ولی این امت در سال 61 هجری قمری احترام این ماه را از بین بردند و حرمت پیامبر (ص) را رعایت نکردند. خون ریختند، هتک حرمت کرده و فرزندان و زنان را اسیر کردند و واقعه کربلا را رقم زدند.

 عبدالحسین نیشابوری در کتاب تقویم شیعه روز شمار این ایام را این‌گونه آورده است:

اول محرم

1- آغاز ایام حسینی:


برچسب‌ها: محرم , عاشورا , امام حسین(ع) , شهادت , تشنه شهید , کربلا , نینوا , کاروان عشق , وقایع روز اول محرم,
ادامه مطلب
مراسم زنجیر زنی و تعزیه خوانی مسجد جامع نوخندان - درگز( مداح؛ مرحوم ممدآقا نیازی)
اجرای مداحی کرمانجی ۱ (شمال خراسان بزرگ )
دست به دامان توایم یا حسین
چای گل سرخ، دم‌نوشی مفید برای پیشگیری از افسردگی
گل سرخ تقویت کننده و برطرف کننده تپش شدید قلب است. چکیده یا عصاره گل سرخ به عنوان آرام بخش قلب و مفرح اعصاب شناخته شده و در شربت‌ها و غذاها کاربرد دارد. بر اساس تحقیقات انجام شده روغن گل سرخ ضدافسردگی و شادی آور است.

دم‌نوش گل سرخ بسیار معطر و دارای خواص متفاوتی است. این گیاه قابض، مقوی و شاداب کننده، آرام بخش و ضد افسردگی و همچنین تقویت کننده جنسی است.

گل سرخ با نام علمی (Rosa) درختچه کوچکی به ارتفاع 60 سانتیمتر تا 5/1 متر است. گل سرخ بوته‌ای است که از شرق و به خصوص ایران نشات گرفته و پس از جنگ‌های صلیبی به اروپا راه یافت. انواع متفاوتی از گل سرخ موجود است که بهترین نوع آن در ایران یافت می‌شود.

لطفا برای مشاهده بقیه به ادامه مطلب بروید


برچسب‌ها: دانستنی های بهداشتی , تغذیه , آب , چای , خوردن , دانستنی های پزشکی, دمنوش , گل سرخ,
ادامه مطلب
کلید میانبر ویندوز 7 همراه آموزش

پیش‌گفتار:

صفحه کلید چیست و چگونه به‌کار گرفته می‌شود؟

WINDOWS7شامل مقدار زیادی میان‌بر صفحه کلید است که برای کاربرهای جدید نا‌شناخته‌اند.این راهنما شامل بیش از ۲۰۰ میان‌بر صفحه کلید است که تقریبا همه میان‌برهای صفحه کلید در WINDOWS 7 و برنامه‌های انجام نشده آن را دربر می‌گیرد. میان‌برها ادغام دو یا کلیدهای بیش‌تری هستند که وقتی با هم فشار داده شوند وظیفه‌ای را انجام می‌دهند که به طور خاصی به یک ماوس یا نشان‌گر دیگری تبدیل می‌شوند.

میان‌برهای صفحه کلید می‌توانند همکاری متقابل داشتن با کامپیوترتان را برای شما آسان‌تر کنند که این کار با صرفه‌جویی وقت شما در هنگام کار با WINDOWS و سایر برنامه‌ها همراه است.

چه شما بخواهید چیزی مانند یک حرف بنویسید یا بخواهید داده‌ای عددی را محاسبه کنید، صفحه کلید شما اساسی‌ترین راه برای وارد کردن اطلاعات به کامپیوتر است.

چگونه کلیدها روی صفحه کلید استاندارد سازمان‌دهی می‌شوند؟

کلیدها می‌توانند بر اساس وظایف‌شان روی صفحه کلید به چند گروه تقسیم شوند.

کلیدهای تایپ: این دکمه‌ها شامل حروف الفبا، اعداد، نقطه‌گذاری و دکمه‌های نشانه که ما در بیش‌تر کارهای روزانه با آن‌ها سر و کار داریم می‌شوند.


برچسب‌ها: ترفند ، کامپیوتر ، رایانه ، آفیس ، تایپ ، میانبرهای کیبورد ، ورد 2007,
ادامه مطلب
هفته نیروی انتظامی مبارک باد

 

هفته نیروی انتظامی را بر شجاع دلان سبز رنگ تبریک میگوییم.

نگاهبانان بیدار ، خداقوت

سپید نامان

ای سبزپوشان سپید دل، ای حماسه سازان پیروز، ای سنگرداران همیشه بیدار، ای نشان‌های سرافرازی بر دوش، آرامش شهرهامان نشان از سبزی نام و یاد شماست؛ شمایی که سینه در سینه و مشت در مشتْ در پهنای همه آبادی‌ها، در برابر طاغوتِ بیداد و ستم ایستاده‌اید و در مصاف با اهریمنان شب پرست، بر پیکره سیاه ظلم، تیر و تبر فرود آورده و بر ریشه فساد تیشه می‌کوبید.
ای رهروان راه عدالت، ای دلیر مردان، بیداری و هوشیاری را با استقامت و ایمان پیوند زنید و هم‌چون همیشه، به کار بهشتیِ پاسداری از ارزش‌های اسلام و انقلاب تداوم بخشید. ای سپیدنامان، کتاب وجودتان به شیرازه امن وامان خداوندی مستحکم و پابرجایْ و خروش مخلصانه شما، در بارگاه کبریایی مقبول و مأجور باد.
 


برچسب‌ها: هفته نیروی انتظامی ,
شعر برای پدرم كه حاجی شد در وصف شهدای فاجعه منا

سيداميرحسين ميرحسيني شاعر آئینی کشورمان شعری زیبا در وصف شهدای فاجعه منا سروده است

شعر برای پدرم كه حاجی شد با صدای سوزناک دختر ایرانی که در وصف شهدای فاجعه منا سروده است

لطفا این فایل صوتی را از اینجا گوش کنید

متن را در ادامه مطلب مشاهده کنید


برچسب‌ها: حادثه در منا , عربستان سعودی , حجاج , تلفات , اخبار حج , سازمان حج و زیارت , شعر غمناک , حاج بابای من,
ادامه مطلب
آری از پشت کوه آمده ام

متني بسيار زيبای از مرحوم استاد محمد بهمن بيگي، بنیانگذار آموزش عشایری ایران

این متن بسيار زيبا، که در فضای مجازی بسیار دست به دست چرخید و تقریبا همه با آن آشنا هستند را مرحوم استاد محمد بهمن بيگي بنیانگذار آموزش عشایری ایران گفته است.


آری از پشت کوه آمده ام
چه مي دانستم اينور کوه بايد
براي ثروت، حرام خورد
براي عشق، خيانت کرد
براي خوب ديده شدن، ديگري را بد نشان داد
وبراي به عرش رسيدن، بايد ديگري را به فرش کشاند…..
وقتي هم با تمام سادگي دليلش را مي پرسم ، مي گويند:
“از پشت کوه آمده ای!”….

ترجيح مي دهم به پشت کوه برگردم وتنها دغدغه ام سالم بازگرداندن گوسفندان از دست گرگها باشد تا اينکه اينور کوه باشم و گرگ وار انسانیت را بدرم !….


برچسب‌ها: متن زیبا آ از پشت کوه آمده‌ام ، استاد محمد بهمن بیگی ، گوسفند ، گرگ ، انسانیت ، تلنگر,
ترانه آه سرد با اجرای علی زند وکیلی

آهنگ جدید علی زند وکیلی به نام آه سرد

لطفا برای شنیدن اینجا کلیک کنید

امیدوارم لذت ببرید…

علی زند وکیلی آه سرد

خواننده:علی زند وکیلی
آهنگساز:علیرضا افکاری
ترانه‌سرا:افشین مقدم
نوازنده:احسان نی‌زن (کمانچه)
میکس و مستر:سعید زمانی
عکاس:حسین اولیازاده
طراح:سپهر کریمی

Android

Download


برچسب‌ها: موسیقی آنلاین , علی زند وکیلی , آه سرد,
شبیه سازی و نمایش واقعه غدیر در شهرستان درگز (خراسان رضوی) مهر ماه 1394+ فیلم

ویدئوی(1)

  

لطفا برای مشاهده بقه ویدئوها به ادامه مطلب بروید


برچسب‌ها: عید غدیر ، مبارک باد ، امیرالمومنین ، علی (ع) ، شبه سازی ، واقعه غدیر ، درگز ، خراسان رضوی,
ادامه مطلب
عید بزرگ غدیر مبارک
الحمدلله الذي جعلنا من المتمسكين به ولايت مولي اميرالمومنين و اولاده المعصومين عليهم السلام


عید برعاشقان مبارک


خورشيد شكفته در غدير است علي
باران بهار در كوير است علي
برمسند عاشقي شهي بي همتاست
بر ملك محمدي امير است علي


برچسب‌ها: عید غدیر , مبارک باد , امیرالمومنین , علی (ع),
تبریک به عزیزان هموطن

الحمدلله الذي جعلنا من المتمسكين به ولايت مولي
اميرالمومنين
و اولاده المعصومين عليهم السلام

لبخند به لبهای شما حک بادا

غمهای شما همواره اندک بادا

این عید که سرشار ز لبخند خداست

بر وسعت جانتان مبارک بادا برچسب‌ها: عید غدیر , مبارک باد , امیرالمومنین , علی (ع),
الحمد لله الذي جعلنا من المتمسّكين بولاية اميرالمومنين

عید کمال دین،سالروز اتمام نعمت و هنگامه اعلان وصایت

و ولایت  امیرالمومنین علی (ع)  ، بر شیعیان و پیروان ولایت خجسته باد.

 


برچسب‌ها: عید غدیر , مبارک باد , امیرالمومنین , علی (ع),
ضرب المثل های ایرانی با معانی آنها

ضرب المثل با حرف الف :

۱- ادب از که آموختی از بی ادبان : بادیدن رفتار بی ادبان آن کارها را انجام ندادن.

۲- آب در هاون کوبیدن : کاربیهوده انجام دادن .

۳- آش کشک خاله ات رو بخوری پاته نخوری پاته : این کار را باید انجام دهی چه دلت بخواد چه دلت نخواد.

۴- آش دهانسوزی نیست : بسیار مطلوب و محبوب نیست.

۵- آتیش بیار معرکه: بهم زنی می کند .

۶- آتیش زده به مالش : هر چی داشته بخشیده .

۷- آب از دستش نمی چکد : خیرش به کسی نمی رسد .

۸- آفتاب عمرش لب بومه : چیزی بمرگش نمانده .

۹- آسمون همه جاش یه رنگه: هر جا که باشی وضع همینه .

لطفا به ادامه مطلب بروید


برچسب‌ها: ضرب‌المثل , ادبیات , شعر,
ادامه مطلب
نسخه گیاهی رقیق کننده خون

میزان غلظت خون برای حفظ سلامت اهمیت دارد. اگر خون به آسانی لخته شود ناراحتی‌هایی مانند حمله قلبی را به وجود می آورد و در صورت لخته نشدن خون، ناراحتی‌هایی مانند مشاهده خون در ادرار، خون دماغ، خون ریزی شدید در دوران قاعدگی را به همراه دارد. اگر خون به اندازه کافی لخته نشود و فرد نیاز به عمل پیدا کند یا در حادثه‌ای مجروح شود، با از دست دادن خون بیش از حد با مشکل جدی روبه‌رو خواهد شد.


ادامه مطلب
شکار عکاسان و دوعکس شگفت انگیز از حاشیه های حج امسال (+عکس)
پخش آنلاین آهنگ پاییز آمد با صدای محمدرضا علیقلی + متن شعر

متن شعر آهنگ پاییز آمد  محمدرضا علیقلی و گروه کر

پاییز آمد در میان درختان؛ لانه کرده کبوتر
از تراوش باران می‌گریزد!

خورشید از غم با تمام غرورش
پشت ابر سیاهی عاشقانه به گریه می نشیند!

لطفا به ادامه مطلب برویذ 


برچسب‌ها: آهنگ آنلاین , موسیقی , پاییز , شعر , ترانه , محمد رضا علیقلی,
ادامه مطلب
ماه مهر ، ماه بهار تعلیم و تربیت
عرض تسلیت به همه عزیزان هموطن

 

ضایعه فقدان جمعی از هموطنانمان عزیزمان را در فاجعه منا حضور شما مخاطبان گرامی وبلاگ گزل وطنم نوخندان ، تسلیت عرض می‌کنیم .


برچسب‌ها: حادثه در منا , عربستان سعودی , حجاج , تلفات , اخبار حج , سازمان حج و زیارت,

طراحی پوسته از : ایران نقش (طراحی قالب وبلاگهای پارسی)
تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به گزل وطنم نوخندان مي باشد.

div class=CenterSid